Prvý krok musíte urobiť VY

Pomôžeme vám

Riešili sme: hacknutie firemných serverov, hacnutie účtovníctva, hacknutie webových stránok a eshopov, blokovanie phishingových emailov, firemné školenia zamestnancov, kybernetickú bezpečnosť pre firmy, mestá a obce, monitoring firemných sietí.

Vyriešili sme už viac ako 100 prípadov

Napíšte nám

*odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle GDPR -> Viac info tu!

Sme bronzový ESET partner

Pravidelne sa vzdelávame

14-ročné skúsenosti

eset-security-day-2019-s4y-sk-konferencia

Čo o nás povedali zákazníci

Phishing je veľmi nebezpečný. Na začiatku sme tejto téme nevenovali pozornosť, veď sme základná škola. Ale ani nám sa podvodné emaily nevyhli. Preto sme veľmi radi, že máme odborníka na ktorého sa môžeme kedykoľvek spoľahnúť.

Zlatka, ZŠ

Keď nám do firmy začali chodiť nevyžiadané emaily, potrápilo nás to najmä pre to, že sme nevedeli rozlíšiť, ktorý email je od hackerov a ktorý nie. Vďaka školeniu od SEO media sa už neobávame týchto útokov. Na školenie sa tešíme každý rok. Je neuveriteľné aký sú hackeri vynaliezaví.

Janka, Martin

Vytvorením stránky ako je táto pre môj realitný segment som získal mnoho zákazníkov a emailová komunikácia sa naozaj rozbehla. Hacker využil situáciu a podstrčil mi email so žiadosťou o vrátenie zálohy na nové číslo účtu. V SEO media mi ihneď pomohli a zistili aj IP adresu útočníka, takže som vedel podať trestné oznámenie za podvod.

Vlastimil, Prievidza

Sme jedným s najväčších dodávateľov služieb v oblasti GDPR a to nielen pre slovenských klientov. Na odborníkov zo SEO media sa vieme kedykoľvek spoľahnúť. Už sme vracali platbu z neúspešného hackingu emailu, kde nášmu zákazníkovi zmenili sumu z 3 000 na 30 000 €, no našťastie zmenu v čísle IBAN náš zákazník ignoroval, tak sme im mohli financie v objeme 27 000€ vrátiť.

Miroslav, Košice

Mobil: 0948 777 860, email: bo@s4y.sk

SEO media s.r.o.,  Námestie slobody 22, 971 01 Prievidza