Jednoduchý ŤAHÁK, ako skoncovať so zneužitím EMAILOV

Čo je phishing?

Phishing je najčastejším spôsobom zneužitia dôvery pri posielaní emailov. Výsledkom tejto nekalej aktivity sú: zneužitie osobných údajov alebo prevody veľkých finančných čiastok.

Ako pracujeme MY

Neskutočne jednoduché riešenie

 Dennodenne sa stretávame s požiadavkami, aby sme pomohli pri odstránení následkov nekalého konania kyberzločincov. Riešenie je na začiatku veľmi jednoduché.

Môžem sa phishingu vyhnúť?

Áno, je to všetko len v jednoduchých postupoch, ktoré si treba osvojiť. Pripravili sme pre vás súbor informácií vo forme Ťaháku, ktorý si môžete bezplatne stiahnuť. Nám slúži ako zdroj informácii pri našich školeniach pre firmy, ktoré kybernetické hrozby berú vážne.

Bezpečné firemné siete

Email nie je jediný nástroj, ktorý čelí v súčasnoti zvýšenej pozornosti. Pokiaľ chcete vedieť viac o zabezpečení nielen emailov, ale napríklad celej sieti, neváhajte sa nám ozvať. Máme riešenie pre každého.

Stiahnite si zdarma ŤAHÁK, ako ochrániť svoje emaily

Dali sme dokopy niekoľkoročné vychytávky a upravili sme ich do jedného ŤAHÁKU

Obávate sa finančnej náročnosti kybernetického zabezpečenia u Vás?

Každá práca je finančne náročná, ak sa vykonáva zodpovedne, dôsledne a ak si vyžaduje nielen zručnosti a talent, ale najmä vedomosti a skúsenosti. Interného špecialistu si môže dovoliť len silná firma. Ale potrebuje ho takmer každá firma.

Pripravili sme pre Vás možnosť kontaktovať a využiť nášho špecialistu, a to len za zlomok nákladov. Získate tak tie isté informácie, kvalitné odporúčania, postupy a inovatívne riešenia. Spýtajte sa nás na externého špecialistu

Ponúkame externého špecialistu

Kontakty

Mobil: 0948 777 860
Email: bo@s4y.sk

Adresa

SEO media, s.r.o.
Námestie slobody 22
971 01 Prievidza